خوشرویان ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ ۰ دیدگاه

سرخرود پایلوت بلند مرتبه سازی شمال کشور شد

سرخرود پایلوت بلند مرتبه سازی

انتخاب سرخرود به عنوان پایلوت بلند مرتبه سازی شمال کشور قدمی بزرگ در نوع ساخت و ساز برج ها و آپارتمان های بلند استان مازندران

پس از پیگیری های مداوم شهرداری سرخرود و وجود زیرساخت مناسب جهت پایلوت بلند مرتبه سازی بالاخره در روز 1401/01/22 این امر به تصویب شورای عالی شهر سازی کشور درآمد.

شورای عالی شهر سازی کشور طی جلسه ای که به صورت انلاین و ویدو کنفرانس برگزار شد سرخرود پایلوت بلند مرتبه سازی شمال کشور برگزید.

این جلسه که با حضور مدیرکل راه شهر سازی استان مازندارن ، نماینده استانداری و مهندس کبود شهردار و خاکپور نائب رئیس شورای اسلامی شهر سرخ رود در سالن کنفرانس ادراه کل راه و شهر سازی استان برگزار شد.

مزایای انتخاب سرخرود به عنوان پایلوت بلند مرتبه سازی

مهم ترین مزیت این انخاب دریافت امکانات بیشتر برای شهروندان سرخرودی و همچنین سرمایه گذارن در سرخرود است.

سرمایه گذاران حالا با خیال راحت و بدون دغدقه میتوانند به ساخت برج ها بلند در ساحل سرخرود اقدام کنند و به راحتی مجوزهای لازم را دریافت کنند.

یکی دیگر از مزیت های انخاب سرخرود این است که بودجه شهرداری سرخرود برای سال های آتی بیشتر خواهد شد

و سرخرود جزو شهر های مهم شمال کشور در زمینه ساخت و ساز و شهر سازی نوین قرار میگیرد.

سرخرود کجاست؟

سرخرود تنها شهر شهرستان محمودآباد محسوب می شود.

این شهر ساحلی با ظرفیت بالا شهر سازی نوین و جاده سازی و زیر سازی عالی سرمایه گذاران را جهت ساخت و ساز برج های ساحلی از سراسر کشور به خود جذب کرده است.

کبود فیروزجایی شهردار سرخ رود:

این فرصت بدست آمده سرخ رود را در ردیف بزرگترین و مهمترین شهر های ایران قرار خواهد داد  و امید است با جذب سرمایه گذار و منابع درست و ایجاد زیرساخت این فرصت برای مردم سرخ رود بستر زندگی مناسب را فراهم آورد ، انشالله

برای دریافت مشاوره رایگان میتونید با ویلاجی تماس بگیرید

ویلاجی مشاور املاک تخصصی شهر سرخرود

مهندس خوشرویان : 09359669166

نظر بدهید