خوشرویان ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ ۰ دیدگاه

سرخرود،ساحلی بی همتا

عکس هوایی املاک سرخرود

شهر سرخرود یکی از شمالی ترین شهر های مازندران و همچنین ایران است، دارای ساحلی بی همتا است. این شهر دارای جاذبه های متفاوتی اعم از جاذبه های طبیعی،باستانی،فرهنگی و تفریحی میباشد.این شهر به علت موقعیت فوق العاده و دسترسی آسان به انواع مراکز تفریحی و توریستی و همچنین ساحلی شنی یکی از زیباترین و بهترین مکان ها برای گذراندن ایامی آرام و خاطره انگیز برای شما و خانواده تان است.هرساله مهاجرت هزاران پرنده به خصوص قوهای آوازه خوان به تالاب های سرخرود این شهر را تبدیل به یکی از شهر های خاص مازندران تبدیل شده ..همچنین وجود مردمی خون گرم و مهمان نواز که مدت زیادیست در پذیرای میهمانان از مناطق مختلف ایران هیتند این شهر را به شهری استثنایی چه برای مسافرت و اقامت کوتاه مدت،چه اقامت دائم و سرمایه گذاری تبدیل کرده .

قوهای آوازه خان سالانه مسافت زیادی را برای مهاجرت و اقامت در سرخرود انتخاب میکنند

این شهر زیبا محل اتصال سه شهر مهم آمل،محمود آبادو فریدونکنار است.این شهر همچنین در به دلیل نزدیکی به دامنه البرز چشم اندازی بسیار زیبا و چشمگیر دارد .همچنین وجود تپه باستانی قلا و همچنین آب بندان های ارزشمند روستا های اطراف و همچنین تفریحاتی از قبیل تفریحات آبی و همچنین سوارکاری بیش از پیش به زیبایی این شهر ساحلی افزوده است.

سرخرود علاوه بر تفریحات تابستانی یکی از بهترین شهر ها برای گذارن پایز و زمستان نیز هست و با دارا بودن امکانات شهری شما را تمام خواسته های تفرحاتی بی نیاز میکند .

دامگاه یکی از مهم ترین جاذبه هی گردش گری سرخ رود محصوب میشود که حتی توریستان خارجی را نیز به خود جذب میکند

روستای وزراء محله وحاجی کلا با بافت جدید شهری وهمچنین طرح هادی محل خوبی برای خرید املاک در مشاور املاک ویلاجی می باشد .

همچنین روستای درویش آباد با چراغانی خاص خود در شب نمای دلپذیری را برای قدم زدن در شب و هوای مطبوع شمال رغم میزند .

برای پیدا کردن بهترین و ارزان ترین املاک در شهر سرخرود فقط کافیه با ویلاجی تماس بگیرید .مشاورمون رایگانه

حسین خوشرویان: 09359669166

www.villaji.ir

نظر بدهید