خوشرویان ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ ۰ دیدگاه

بهترین منطقه برای اجاره ویلا در سرخ رود

بهترین منطقه اجاره ویلا در سرخرود

برای فهمیدن بهترین منطقه ی اجاره ویلا در سرخ رود باید ابتدا نقشه ی این شهر رو از بالا ببینیم

برای فهم بهتر ،ما نقشه ی سرخرود رو به چند قسمت مختلف تقسیم بندی کردیم .

تقسیم بندی شهر سرخرود

پس از تقسیم بندی حالا نوبت اینه که براساس قیمت و امکانات بهترین منطقه برای اجاره ی ویلا در سرخ رود انتخاب کینم .

1.خط دریا یا بلوار دریا

خط دریا یا بولوار دریا بهترین منطقه برای اجاره ویلا در سرخ رود است و گزینه ی اول پیشنهادی ما به شماست چون این منطقه دارای ساحل بسیار پاکیزه و آرامش بخشش و جاده های عالی و فضای سبز فوق العاده به همراه محل گذر دوچرخه که با رنگ سبز روی جاده مشخص شده و پیاده رو های تمیز برای قدم زدن شما طراحی شده تا با خیالت راحت و آرامش از مسافرتتون لذت ببرید.

2.درویش آباد

یکی دیگر از بهترین منطقه برای اجرای ویلا در سرخ رود، درویش آباد است.روستای درویش آباد به دلیل نزدیکی به دریا و جمعیت کم بومی و جاده بسیار عالی و البته نورانی بودن توی شب گزینه دوم پیشنهاد اجاره ویلا در سرخرود محسوب میشه . واقعا پیاده رَوی توی شب در این روستا به دلیل وجود بشتر از 1000 جایگاه لامپ برای عابر پیاده حس امنیت رو به شما انتقال میده .

3. قسمت شمالی کمر بندی یا 220 متری

قسمت شمالی کمر بندی سرخ رود کاملا متطقه ی توریستی محسوب میشه و پر از ویلا ها با ابعاد و امکانات عالیه و چسبیده به دریاس و این منطقه به دلیل این که نو ساخت هست هیچ جاده ی بن بستی نداره ولی یکم از نظر نور در شب شاید شمارو اذیت کنه .

4.فانوس

فانوس یا بهار 37 در واقع قسمت جنوبی بلوار دریا هست. این قسمت از شهر جمعیت بومی نسبتا کمی دارد ولی ویلا ها اکثرا نو ساز هستن و در انخاب ویلا ی استخر دار سرخرود در این ناحیه شک نکنید.وضعیت جاده در این منطقه مطلوب هست و نور کافی هم وجود داره تا در شب در این منطقه از شهر سرخرود به راحتی قدم بزنید.

5.کمربندی شهر سرخرود

کمر بندی در واقع قسمت جنوبی منطقه ی 220 متری هست .این قسمت کوچه ها و جاده های نسبتا کوچکتری از از قسمت شمالی دارد و نور آن مناسب نیس و اگر برای قدم زدن در شب می خواهید در این قسمت ویلا اجاره کنید برای ما بدترین منطقه از جهت اجاره ویلا در سرخ رود هست. ولی ویلا های این منطقه همه نوساخت هستن .

6. چاکسر

روستای چاکسر از منطقه درویش آباد ساحل بهتری دارد و همچنین اسکله و دهلیز رود هراز هم از این روستا وارد دریا می شود . اسکله ی این منطقه بسیار زیباست و ما پیشنهاد می کنیم حتما به اسکله این منطقه از سرخرود حتما سر بزنید و عکس های خوشگل از خودتان ثبت کنید . شاید ایرادات اصلی این منطقه نور کم و بافت محلی باشه ولی در قسمت شمالی هم پلاژ زیبا و هم شهرک و آپارتمان دست به دست هم دادن تا شما از سفرتان به سرخ رود لذت ببرید .

برای اجاره ویلا در سرخرود رواین نوشته کلیک کنید.

برای خرید ویلا و مشاوره رایگان بر روی این نوشته کلید کنید

یا با شماره ی زیر تماس بگیرید.

09359669166 مهندس خوشرویان

نظر بدهید